Skoči na glavno vsebino
Select Page

A tanulók részére a gyermekhét alkalmából több tevékenységi napot szerveztünk meg, többek közt két sportnapot is. Kedden tájékozódási gyalogtúránk volt megállásokkal, ahol érdekes feladatok vártak ránk. Az esős időjárás ellenére is jókedvűek voltunk, hiszen társalogtunk és a természetben mozogtunk.

Szerda is sportias hangulatban zajlott, szórakoztató sportjátékokat játszodtunk. A játékok a »fair play« szabályok szerint zajlottak le.

Szerdán, 2016. 10. 5-én iskolánk elsős tanulóit iskolaközösségünk tagjaivá avattuk. Ez alkalommal a kis elsősök hű fogadalmat tettek, hogy majd iskolánk példás tanulói lesznek. Vitomir tanár színházi műhelymunkákkal vidította fel a tanulókat. Édes meglepetés következett. A pillanatképeket megtekinthetitek a galériában.

Pénteken a negyedikes tanulóink rövid időre a fiatalabb tanulók tanárai lettek. Közösen kutattunk, adatokat gyűjtöttünk, rendeztünk és diagrammokkal mutattuk be.

Teli kellemes érzésekkel és új ismeretekkel fejeztük be a gyermekhetet.   

Dostopnost