Select Page

Fleksibilni predmetnik je novost, ki smo jo uvedli v šolskem letu 2008/2009 v drugo in tretje vzgojno-izobraževalno obdobje. Pomeni, da se nekateri predmeti poučujejo strnjeno in so tako na urniku le prvo ali le drugo polletje. S tem imajo učenci manj predmetov ter s tem lažjo torbo in manj raznovrstnih nalog. Pouk je tako bolj kompleksen. Izvajamo ga pri različnih predmetih: zgodovina, geografija, biologija, kemija, glasbena in likovna umetnost.

A flexibilis órarend a 2008/09 tanév újdonsága. Egyes tantárgyakat összevontan lehet oktatni; csak az első vagy a második félévben vannak órarenden. Ezzel a tanulóknak kevesebb tantárgyuk van, kevesebb a házi feladat, és a táskájuk is könnyebb. Az oktatás individualizált, egyénekre összpontosított és differenciált. Így tanítunk a következő tantárgyaknál a harmadik oktató-nevelő periódusban: történelem, földrajz, biológia, kémia, ének, képzőművészet.