Select Page

Učenci naše šole že od samega začetka sodelujejo na tekmovanju iz spisja, poimenovanem po Sándorju Szúnyoghu. Skoraj vsako leto smo se lahko veselili njihovih lepih rezultatov. V letošnjem šolskem letu pa se lahko veselimo najvišjega priznanja.

Prejšnji teden je Alida Kiara Abraham skupaj s svojo sestro prevzela nagrado Szúnyogh Sándor. Nagrado je prejela za spis z naslovom Milyennek képzelem a jövőt? Ob tej priložnosti bi radi čestitali Alidi in njeni sestri Sari, ki je tudi bila učenka naše šole, za izjemen dosežek. Tudi v prihodnje jima želimo uspešno ustvarjalno delo. Da bosta še naprej našli veliko radosti in zadovoljstva v tem, kar počneta s srcem in dušo, in da bosta s pisanjem še naprej mnoge razveseljevali.

Čestitke Borbáli Sólyom (1. mesto) in Virág Kiss (2. mesto), ki sta v svoji starostni skupini prav tako dosegli odličen rezultat na letošnjem tekmovanju.

Spise lahko preberete v prilogi časopisa Népújság, Halicanumi üzenetek.

Dostopnost