Skoči na glavno vsebino
Select Page

Iskolánk tanulói már a kezdetektől fogva részt vesznek a Szúnyogh Sándorról elnevezett fogalmazási versenyen. Szinte minden éven szép eredményekkel örvendeztettek meg bennünket. Az idei tanévben a legmagasabb elismerésnek örülhetünk.

A múlt héten vehette át Abraham Alida Kiara testvérével együtt a Szúnyogh Sándor díjat. A díjat a Milyennek képzelem a jövőt? című fogalmazásáért érdemelte ki. Ezúton szeretnénk gratulálni Alidának és testvérének Sarah-nak, aki szintén iskolánk tanulója volt, a kimagasló eredményért. További sikeres alkotói munkát kívánunk nekik. Legyen sok örömük és boldogságuk abban, amit szívvel és lélekkel végeznek, és amivel másoknak is mosolyt csalnak az arcukra.

Egyben gratulálunk Sólyom Borbálának (1. helyezés) és Kiss Virágnak (2. helyezés) is, akik szintén kiváló eredményt értek el az idei versenyen saját korcsoportjukban.

A fogalmazásokat a Népújság mellékletében, a Halicanumi üzenetekben lehet elolvasni.

Dostopnost