Skoči na glavno vsebino
Select Page

November 19-e a szlovén hagyományos reggeli napja valamint az étel világnapja is. Ezen a napon iskolánkban reggel 8 órakor elfogyasztottuk a reggelit. Reggelire vaj, méz, kenyér, tej és alma került az asztalra. Mindezeket az élelmiszereket a közeli gazdák termelték meg, hiszen az a lényege, hogy az étel minél közelebbi termelőktől érkezzen a fogyasztókig. Ezt követően az első harmad tanulói műhelymunkában vettek részt. Az első és a másodikas tanulók méhecskéket, a harmadikasok pedig méhecskéket és napraforgókat készítettek hulladékanyagokból. A nap folyamán iskolánk tanulói bekapcsolódtak még a Szlovén Méhészeti Központ műsorába, melyet ez alkalommal készítettek az iskolák részére. Számunkra ez a nap nagyon érdekes és tanulságos volt.

Képek a galériában.

Dostopnost