Skoči na glavno vsebino
Select Page

Učenci naše šole že od samega začetka sodelujejo na tekmovanju iz spisja, poimenovanem po Sándorju Szúnyoghu. Skoraj vsako leto smo se lahko veselili njihovih lepih rezultatov. V letošnjem šolskem letu pa se lahko veselimo najvišjega priznanja.

Prejšnji teden je Alida Kiara Abraham skupaj s svojo sestro prevzela nagrado Szúnyogh Sándor. Nagrado je prejela za spis z naslovom Milyennek képzelem a jövőt? Ob tej priložnosti bi radi čestitali Alidi in njeni sestri Sari, ki je tudi bila učenka naše šole, za izjemen dosežek. Tudi v prihodnje jima želimo uspešno ustvarjalno delo. Da bosta še naprej našli veliko radosti in zadovoljstva v tem, kar počneta s srcem in dušo, in da bosta s pisanjem še naprej mnoge razveseljevali.

Čestitke Borbáli Sólyom (1. mesto) in Virág Kiss (2. mesto), ki sta v svoji starostni skupini prav tako dosegli odličen rezultat na letošnjem tekmovanju.

Spise lahko preberete v prilogi časopisa Népújság, Halicanumi üzenetek.

Dostopnost