Select Page
Uprava šole/Az iskola igazgatósága:
JOŽEFA HERMAN ravnateljica/igazgatónő 02/544 12 80
ELIZABETA GAÁL namestnica ravnateljice/igazgató-helyettes 02/544 12 80
DAMJANA KOVAČ računovodja – poslovni sekretar/számvivő – titkár 02/544 10 30
CVETKA LOPERT poslovni sekretar/titkár 02/544 10 10

 

Svetovalna služba/Tanácsadó szolgálat:
KSENIJA VRATAR POCAK pedagoginja, učiteljica individualnega pouka/pedagógus, egyéni oktatás 02/544 10 14

 

Knjižnica/Könyvtár:
GABRIELA DAVID / VALERIJA KRANJEC knjižničarka/könyvtáros 02/544 10 13

 

Računalničarka/Számítógépes szakértő:
MATEJA HLADEN računalničarka/számítástechnikus 02/544 10 11
Tehnični delavci/Technikai dolgozók:
KOLOMAN KOZIC hišnik/házmester
SILVO BEDIČ kuhar/szakács
MARIJA KRANJEC čistilka/takarító
LIDIJA TOTH čistilka/takarító
NADA TUBONJIČ / SUZANA KERČMAR VOTEK čistilka/takarító
Tehnični delavci na PŠ Domanjševci/Technikai dolgozo a domonkosfai TI-ban:
DARIJA ŽIDO / MELISA SEVER kuharica in čistilka/szakács és takarító
Tehnični delavci na PŠ Hodoš/Technikai dolgozo a hodosi TI-ban:
VERA GRABAR / JANJA BOBIČ kuharica in čistilka/szakács és takarító

 

Učitelji/Tanárok:
Razredniki/Osztályfőnök:
Razred/Osztály: Razrednik/Osztályfőnök: Delovno mesto/Munkahely:
1. LILJANA GAL učiteljica razrednega pouka/osztálytanító
1. MILENA VUKAN druga strokovna delavka/szakmai munkatárs
2. VITOMIR VRATARIČ profesor razrednega pouka/osztálytanító
2.  ANITA SEKEREŠ druga strokovna delavka/szakmai munkatárs
3. VESNA MOROVIĆ ŽUNIČ učiteljica razrednega pouka/osztálytanító
3. TJAŠA BANFI druga strokovna delavka/szakmai munkatárs
4. GORDANA ČASAR učiteljica razrednega pouka/osztálytanító
5. MILENA VARGA profesorica razrednega pouka/osztálytanító
6. SANDRA KONTREC profesorica slovenščine/szlovén tanár
7. KORNELIJA TORHAČ HORVAT profesorica kemije in biologije/kémia- és biológia- tanár
8. GYÖNGYIKE KRANJEC profesorica matematike in fizike/matematika- és fizika tanár
9. MIHA HORVAT profesor športne vzgoje/sport tanár
Ostali učitelji/A többi szakmai munkatárs:
Učitelj/Tanár: Delovno mesto/Munkahely:
KSENIJA VRATAR POCAK profesorica slovenščine in pedagogike/szlovén- és pedagógia tanár
GABRIELA DAVID učiteljica madžarščine in nemščine/magyar- és német tanár
BLANKA FUJS učiteljica slovenščine in nemščine/slovén- és német tanár
ELIZABETA GAÁL profesorica madžarščine/magyar tanár
VALERIJA DANČ profesorica kemije in biologije/kémia- és biológia tanár
IRENA CELEC učiteljica madžarščine/magyar tanár
SUZANA KOVAČ učiteljica madžarščine/magyar tanár
MATEJA HLADEN profesorica računalništva in sociologije/ számítástechnika- és etika tanár
MOJCA GYÖREK profesorica glasbene vzgoje/zene tanár
DENIS ŽOLDOŠ profesor angleščine in madžarščine/angol- és magyar tanár
FRANC KOŠA učitelj geografije in zgodovine/földrajz- és történelem tanár
ŠTEFAN ISTVÁN VARGA učitelj geografije in zgodovine/földrajz- és történelem tanár
LADISLAV SOLARIČ učitelj tehnike in tehnologije/technika tanár
SIMONA RAVNIČ zdrav življenjski slog / egészséges életmód
EVA SARJAŠ mobilni defektolog / mobil defektológus
MONIKA DOBRIJEVIČ profesorica nemščine / német tanár

 

Razrednik podružnične šole Domanjševci/A domonkosfai területi iskola osztályfőnökei:
Razred/Osztály: Razrednik/Osztályfőnök: Delovno mesto/Munkahely:
1., 2. METKA ŽALIK profesorica razrednega pouka/osztálytanító
1., 2. DAMJANA VÖRÖS druga strokovna delavka/szakmai munkatárs
Razrednik podružnične šole Hodoš/A hodosi területi iskola osztályfőnökei:
Razred/Osztály: Razrednik/Osztályfőnök: Delovno mesto/Munkahely:
2. BRONJA SABOTIN profesorica razrednega pouka/osztálytanító
2. ANITA BUDIN profesorica razrednega pouka/osztálytanító
Podaljšano bivanje/Napközi tagozatok:
1. razred / 1. osztály:
DAMJANA VÖRÖŠ
MILENA VUKAN

 

2., 3. razred / 2., 3. osztály:
KOVAČ SUZANA
GORDANA ČASAR
DAMJANA VÖRÖS

 

4., 5. razred/4., 5. osztály:
IRENA CELEC
BRONJA SABOTIN
MIHA HORVAT