Select Page

Govorilne ure so vsak drugi ponedeljek v mesecu od 14:30 – 15:30 ure. Učitelje najdete v spodaj zapisanih učilnicah.

MATIČNA ŠOLA:
Priimek in ime: Številka učilnice: Učilnica, kabinet:
BANFI, Tjaša 6 Učilnica za 1. VIZ obdobje
BUDIN, Anita  50 zbornica
CELEC, Irena 21 Učilnica za madžarščino kot drugi jezik za 3. VIZ obdobje
ČASAR, Gordana 8 Učilnica za 2. VIZ obdobje
DANČ, Valerija 19 Učilnica za biologijo, kemijo in fiziko
DAVID, Gabriela 43 Multimedijski center s knjižnico
FUJS, Blanka 16 Učilnica za tuje jezike
GAL, Liljana 2 Učilnica za 1. VIZ obdobje
GAÁL, Elizabeta 18 Učilnica za madžarščino
GYÖREK, Mojca 50 zbornica
HLADEN, Mateja 43 Multimedijski center s knjižnico
KONTREC, Sandra 15 Učilnica za slovenščino in glasbeno vzgojo
KOVAČ, Suzana 7 Učilnica za 2. VIZ obdobje
KRANJEC, Gyöngyike 26 Učilnica za matematiko in tehniko
MOROVIĆ-ŽUNIČ, Vesna 6 Učilnica za 1. VIZ obdobje
RAVNIČ, Simona 48 Kabinet športnega pedagoga
SABOTIN, Bronja 43 Multimedijski center s knjižnico
TORHAČ HORVAT, Kornelija 19 Učilnica za biologijo, kemijo in fiziko
VARGA, Milena 9 Učilnica za 2. VIZ obdobje
VRATAR POCAK, Ksenija 20 Kabinet svetovalne delavke
VUKAN, Milena 2 Učilnica za 1. VIZ obdobje

 

A fogadóóra minden hónap második hétffőjén van 14.30 órától 15.30 óráig. A tanárok az alábbiakban leírt tantermekben találhatók.

KÖZPONTI ISKOLA:
Priimek in ime: Številka učilnice: Učilnica, kabinet:
BANFI, Tjaša 6 Tanterem – az 1. NO szakasz részére
BUDIN, Anita 50 tanári
CELEC, Irena 21 Tanterem – magyar nyelv mint második nyelv a 3. NO szakasz részére
ČASAR, Gordana 8 Tanterem – az 2. NO szakasz részére
DANČ, Valerija 19 Tanterem – biológia, kémia és fizika
DAVID, Gabriela 43 Multimédiás központ, könyvtár
FUJS, Blanka 16 Tanterem – idegen nyelvek
GAL, Liljana 2 Tanterem – az 1. NO szakasz részére
GAÁL, Elizabeta 18 Tanterem – magyar nyelv
GYÖREK, Mojca 50 tanári
HLADEN, Mateja 43 Multimédiás központ
KONTREC, Sandra 15 Tanterem – szlovén nyelv és zenei nevelés
KOVAČ, Suzana 7 Tanterem – a 2. NO szakasz részére
KRANJEC, Gyöngyike 26 Tanterem – matematika és technika
MOROVIĆ-ŽUNIČ, Vesna 6 Tanterem – az 1. NO szakasz részére
RAVNIČ, Simona 48 Kabinet – sporttanár
SABOTIN, Bronja 43 Multimédiás központ, könyvtár
TORHAČ HORVAT, Kornelija 19 Tanterem – biológia, kémia és fizika
VARGA, Milena 9 Tanterem – a 2. NO szakasz részére
VRATAR POCAK, Ksenija 20 Kabinet – tanácsodó szolgálat
VUKAN, Milena 2 Tanterem – az 1. NO szakasz részére