Skoči na glavno vsebino
Select Page

A 2021/22-es tanév iskolánkban kissé másképp kezdődött. A tanítást ott folytattuk, ahol az előző tanévben befejeztük, a vadászházban és a kultúrotthonban. Szerencsére nem sokáig tartott, hiszen október 1-jén ismét átléptük a felújított iskolánk küszöbét.

Iskolánk sportterme még sajnos nem nyithatta fel ajtaját felújított formájában, ezért a sportórákat a kinti sportpályán és a tantermekben végezhettük. A kedvező időjárás engedélyezte, hogy naponta mozoghattunk a friss levegőn és erősíthettük immunrendszerünket. A 4.-9. osztályos tanulókkal a tanítás egy részét a tantermekben végeztük és karácsonyra szóló táncot alkottunk.

Sok-sok élményt kívánok a tranulók táncának megtekintésében.

A szünidőt töltsétek családotok körében, pihenjetek, valamint mindenből a legszebbet az új év küszöbén, felejthetetlen élményekkel gazdag évet kívánok.

Ravnič Simona, sporttanár

Dostopnost