Skoči na glavno vsebino
Select Page

Iskolánk tanulói az idei tanévben is részt vettek a Szúnyogh Sándor fogalmazási versenyen, amit az általános iskolák 6-9. osztályos tanulóinak és a középiskolásoknak szerveznek. A tanulók 2022 októberében írták meg fogalmazásaikat, amelyeknek az alábbi címeket választhatták: a A kedvenc mesém és Az én szuperhősöm (6. osztály), Űrutazásom és az Egy esős, őszi napom! (7. osztály), Lakatlan szigeten és a Találd ki, hogy mi leszek! (8. osztály), Ilyenek voltunk és a Lelki társam (9. osztály).

A pártosfalvi KÁI négy tanulója decemberben kapta meg a háromtagú zsűri – dr. Gróf Annamária, dr. Bence Lajos és Gašpar Tot Anita – munkájának köszönhető eredményeket. Ennek alapján tanulóink az alábbi helyezéseket érték el saját korosztályukban:

Kerékgyártó Blanka – 1. helyezett

Domokos Márk Szilárd – 2. helyezett

Kuhar Iva – 5. helyezett

Papp Veronika – 9. helyezett

A díjak átadására 2023. január 12-én került sor a lendvai zsinagógában. Tanulóinknak szívből gratulálunk és további sok sikert kívánunk nekik!

Zakocs Martina, magyartanár

 

Dostopnost