Select Page
Razredniki/Osztályfőnök:
Razred/Osztály: Razrednik/Osztályfőnök: Delovno mesto/Munkahely:
1., 2. LILJANA GAL učiteljica razrednega pouka/osztálytanító
1., 2. SUZANA KOVAČ učiteljica razrednega pouka/osztálytanító
(druga strokovna delavka/szakmai munkatárs)
3. VESNA MOROVIĆ ŽUNIČ učiteljica razrednega pouka/osztálytanító
4. BLANKA FUJS učiteljica slovenščine in nemščine/slovén- és német tanár
5. MILENA VARGA profesorica razrednega pouka/osztálytanító
6. SANDRA KONTREC profesorica slovenščine/szlovén tanár
7. KORNELIJA TORHAČ profesorica kemije in biologije/kémia- és biológia- tanár
8. ELIZABETA GAÁL profesorica madžarščine/magyar tanár
9. GYÖNGYIKE KRANJEC profesorica matematike in fizike/matematika- és fizika tanár

 

Ostali učitelji/A többi szakmai munkatárs:
Učitelj/Tanár: Delovno mesto/Munkahely:
KSENIJA VRATAR POCAK profesorica slovenščine in pedagogike/szlovén- és pedagógia tanár
GABRIELA DAVID učiteljica madžarščine in nemščine/magyar- és német tanár
Melinda Gal profesorica biologije/biológia tanár
IRENA CELEC učiteljica madžarščine/magyar tanár
VALERIJA DANČ SABOTIN profesorica kemije in biologije/kémia- és biológia tanár
MATEJA HLADEN profesorica računalništva in sociologije/számítástechnika- és etika tanár
>MIHA HORVAT profesor športne vzgoje/sport tanár
MOJCA GYÖREK KARAS profesorica glasbene vzgoje/zene tanár
DENIS ŽOLDOŠ profesor angleščine in madžarščine/angol- és magyar tanár
FRANC KOŠA učitelj geografije in zgodovine/földrajz- és történelem tanár
ŠTEFAN ISTVÁN VARGA učitelj geografije in zgodovine/földrajz- és történelem tanár
LADISLAV SOLARIČ učitelj tehnike in tehnologije/technika tanár
Razrednik podružnične šole Domanjševci/A domonkosfai területi iskola osztályfőnökei:
Razred/Osztály: Razrednik/Osztályfőnök: Delovno mesto/Munkahely:
1., 2. METKA ŽALIK profesorica razrednega pouka/osztálytanító
1., 2. DAMJANA VÖRÖS druga strokovna delavka/szakmai munkatárs
Razrednik podružnične šole Hodoš/A hodosi területi iskola osztályfőnökei:
Razred/Osztály: Razrednik/Osztályfőnök: Delovno mesto/Munkahely:
1. ANITA BUDIN profesorica razrednega pouka/osztálytanító
1. MILENA VUKAN druga strokovna delavka/szakmai munkatárs
Podaljšano bivanje/Napközi tagozatok:
1., 2., 3. razred/1., 2., 3. osztály:
MATEJA HLADEN
METKA ŽALIK
DAMJANA VÖRÖS

 

4., 5. razred/4., 5. osztály:
GYÖNGYIKE KRANJEC
BLANKA FUJS
MIHA HORVAT
LILJANA GAL
Dostopnost